Kaymakam Tolga Toğan , “Basın Toplumun Dili,  Kulağıdır”
İhlas Haber Ajansı (İHA) Doğu Karadeniz  Bölge Müdürü Öner Seven, Ortahisar Kaymakamı Tolga Toğan’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
Beraberinde bölge muhabirleri Bekir Koca ve Ersen Küçük ile birlikte Kaymakam Tolga Toğan’nı makamında ziyaret eden İhlas Haber Ajansı (İHA) Doğu Karadeniz  Bölge Müdürü Öner Seven, Kaymakam Tolga Toğan’a  yeni görevinde başarılar diledi.
Yapılan ziyarette İHA'nın çalışmaları hakkında Kaymakam Tolga Toğan’a  bilgi veren İHA Bölge Müdürü Öner Seven, İHA olarak tüm dünyada olduğu gibi Trabzon ve bölge illerde yapılan çalışmaları haberleştirme konusunda üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirdiklerini söyledi. Türkiye genelinde Ajans olarak 2 bin yerel, ulusal, görsel, yazılı ve internet haber portalının kendilerine abone olduğunu belirten Öner Seven , "Ajans olarak yerel medyaya da önemli destek sağlıyoruz. “dedi.
Kaymakam Tolga Toğan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, günümüzde basının üstlendiği önemli role dikkat çekti. Basının kamu görevi üstlendiğini ifade eden Kaymakam Toğan, "Basın bir toplumun dili ve kulağıdır. Bu yüzden basın aynı zamanda kamu görevi üstlenmektedir. Bu da çok önemli bir görevdir. Basındaki tüm arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.