Kaymakam Tolga Toğan, Öğrencilere Karne Dağıttı.
 
2018-2019 eğitim ve öğretim yarıyılının sona ermesiyle Ortahisar İlçemizde 61 bin 853 öğrenci karne heyecanı yaşadı.
Akyazı İlkokul ve Ortaokulunda düzenlenen karne törenine Kaymakam Tolga Toğan İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse, Şube Müdürleri Süleyman Adıgüzel, Emrah Koşar’ın, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
  
Törende öğrencilere seslenen Kaymakam Tolga Toğan, “Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Öncelikle LGS’de elde edilen başarıdan dolayı başta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz olmak üzere idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi kutluyorum”dedi.
Bol bol kitap okuyun
Kaymakam Tolga Toğan, başarının sadece akademik anlamda belli bir seviyeye ulaşmak anlamına gelmediğini belirterek, sporda, sanatta ve kültürel alanda gösterilen her türlü kazanımınız başarılı olmanın bir başka biçimi olduğunu söyledi. Kaymakam Toğan, öğrencilerin tatillerini bol bol oynayarak ve kitap okuyarak geçirmelerini istedi.
Daha sonra beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse, Şube Müdürleri Süleyman Adıgüzel, Emrah Koşar ile birlikte  sınıflarda öğrencilere karne dağıtan Kaymakam Tolga Toğan öğrencilerle bol bol sohbet etti.