Kaymakamımız Sayın Tolga Toğan En Çok Kitap Okuyan Öğrencileri Ödüllendirdi.
Ortahisar’da Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri arasında en çok kitap okuyan öğrenciler Kaymakamımız Sayın Tolga Toğan tarafından ödüllendirildi. 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse, Şube Müdürü Süleyman Adıgüzel ile birlikte Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul müdürleri ve öğrencileri makamında kabul eden Kaymakam Tolga Toğan öğrencileri tebrik etti.
Ödül töreni öncesinde bir konuşma yapan Kaymakam Tolga Toğan kitap okumanın önemine dikkat çekerek, “Kitap okumayı hayatımızın en önemli alışkanlığı haline getirmeliyiz. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, tüm öğrencilere örnek olmasını diliyorum.”dedi. İlçe genelinde kitap okumayı artırmayı hedeflediklerini belirten Müdür Şükür Köse, "Proje kapsamında tüm okullarımızdaki öğrencilerimizin bir şekilde kitapla buluşmasını sağlıyoruz. " dedi.
Konuşmaların ardından en çok kitap okuyan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Gamzenur Kolamaç ödülünü Kaymakam Tolga Toğan’ın elinden alırken, ikinci olan Zübeydehanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Esranur Dereli’nin ödülünü Yomra Kaymakamı Hasan Balcı verirken, üçüncü olan yine Zübeydehanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Ceren Özdemir ödülünü Şükür Köse’nin elinden aldılar.