Kaymakamımız Sayın Tolga Toğan Gazi M.Salih Akyüz’ü Çiçekle Karşıladı.
Batman'ın Hasankeyf ilçesinde 4 Ekim tarihinde PKK’lı teröristlerin asfaltın altına tuzakladığı patlayıcının patlatması sonrasında 8 askerin şehit olduğu saldırıdan yaralı olarak kurtulan Trabzonlu uzman çavuş Muhammed Salih Akyüz, Ankara GATA’daki tedavisinin ardından ambulans uçakla memleketi Trabzon’a getirildi. 
GATA’daki yaklaşık 40 günlük tedavisinin ardından Ankara’dan Trabzon’a getirilen gazi Akyüz’ü havalimanında Kaymakamımız Sayın Tolga Toğan, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, ailesi, yakınları ve sevenleri karşıladı. Gazi Jan. Uvm. Çvş. Muhammet Salih Aktyüz’ü çiçekle karşılayan Kaymakam Tolga Toğan, “Tekrar geçmiş olsun. Memleketine hoş geldin. Devlet olarak her çzaman yanındayız. Rabbim seni ülkemize, milletimize ve ailene bağışladı.”dedi. Ambulans uçaktan iner inmez ambulansa konulan gazi Akyüz, baba ocağı Maçka ilçesi Galyan-Kuşçu’daki evine götürüldü. 
Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, gazi Akyüz’ün sağlık durumunun iyi olmasının kendilerini mutlu ettiğini belirterek “Allah onu sevdiklerine ve vatanımıza bağışladı. Türkiye Cumhuriyeti’nin terörle mücadelesi bundan sonra da kararlılıkla sürecektir dedi. 
1.5 ay yatak istirahatinin ardından fizik tedaviye başlayacak olan Gazimiz Muhammet Salih Akyüz’e tekrar geçmiş olsun diyor, Allah’dan acil şifalar diliyoruz.