Mart 2018 Muhtarlar Toplantısı Yapıldı
Ortahisar Kaymakamı Numan Hatipoğlu’nun başkanlığında Mart 2018 Muhtarlar toplantısı yapıldı.
Ortahisar Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nda toplantıya Kaymakam Numan Hatipoğlu’nun yanı sıra kurum amirleri ve muhtarların hazır bulundu. Toplantısı öncesi İlçe tarım müdürlüğü “Güvenilir gıda” konulu bildiri sundu.
Kaymakam Numan Hatipoğlu, amaçlarının kamu hizmetini en etkin hale getirmek olduğunu söyledi. Kaymakam Hatipoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü: “Ben de Karadenizliyim. Sabrımızın bir sınırı vardır. Hem kurumlaşma, hem gelişme, hem de kaynakları kullanma anlamında sorunlarımız var. Alt yapı çalışmaları, nüfus dağılımı, coğrafi yapının dağınıklığı nedeniyle güçlükle yapılıyor. Karşılıklı iyi niyetle sorunların üzerinden gelinecektir. Elbette bekleme var, beklemenin sıkıntısı var. İnşallah hepsinin üstesinden geleceğiz. “
Büyük Şehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Hüseyin Türker, “Alt yapı çalışmaları nedeniyle kaç tane davam var bilmiyorum. Kamulaştırılmamış alanlarda hizmet etmek zordur. Şehrin alt yapısı komple yenilenmesi gerekir.  2019 yılı içerisinde tahminlerime göre büyük bir ihale yapılır. Bu Trabzon için çok büyük bir projedir. Diğer büyük projemiz ise 2018 yılı büyük bir bakım ihalesidir. 2018 yılında merkeze yoğunlaşacağız.” şeklinde konuştu.  
Muhtarların sorularını cevaplayan Kaymakam Numan Hatipoğlu, kurum amirleri ve muhtarlara katılımlarından dolayı teşekkür etti.