KAYMAKAM NUMAN HATİPOĞLU TRABZON GÜNLERİNİ DEĞERLENDİRDİ.
26-29 tarihlerinde İstanbul Yenikapı’da  düzenlenen Trabzon Tanıtım günlerini değerlendiren Kaymakam Numan Hatipoğlu, “Tanıtım, katılım, coşku, heyecan her yönü ile mükemmel bir organizasyondu”dedi.
Trabzon stantını en üst düzeyde temsil eden Turizmden sorumlu Trabzon Vali Yardımcısı ve Ortahisar Kaymakamı Numan Hatipoğlu, tanıtım günlerinin verimli geçtiğini belirterek, katkısı olan herkese teşekkür etti.
İstanbul Yenikapı Trabzon Günlerini değerlendiren Kaymakam Numan Hatipoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü: “Karadeniz insanın heyecan ve coşkunusu, kültür ve geleneksel zenginliklerini hep birlikte yaşadık. müthiş bir kalabalık müthiş bir coşku vardı. Ramazanın üçüncü günü olmasına  rağmen yoğunluk hiç azalmadı. Trabzon’un tüm güzelliklerini Ankara insanının beğenisine sunduk. İstanbul’da memleket hasreti çeken hemşehrilerimiz fuar alanına akın etti. Sayın Bakanımız Süleyman Soylu Beyin açılışa katılması fuara büyük bir heyecan ve ivme kazandırdı. Bir çok başkan,vali, bürokratın yanı sıra halkın yoğun ilgi gösterdi. Fuar alanında Kaymakam ve Belediye Başkanlarımızın stantlarının başında misafirleri ağırlaması, il ve ilçelerdeki tüm güzellikleri İstanbul’a taşıması görülmeye değerdi. “dedi.